AudioQuest

Nie ma wysokiej jakości, bez rywalizacji na rynku. Monopol zazwyczaj nie służy rozwojowi jakichkolwiek sprzętów. Wśród tych związanych za audio z pewnością jeszcze długo do tego nie dojdzie, bo rynek jest wręcz przesycony kolejnymi producentami, walczącymi o przychylność i portfel klienta. Jedną z nich jest AudioQuest, który ma kilka ciekawych produktów w swoim asortymencie, które powinny zainteresować sympatyków wysokiej jakości audio.

Firma została założona w 1980 roku i mało kto spodziewał się tego, jak wielki sukces osiągnie. Obecnie, choć jej główna siedziba znajduje się amerykańskiej Kalifornii, ma swoje oddziały także w Hong Kongu czy Holandii, a jej produkty dostarczane są do prawie 70 krajów. Wśród oferowanych przez nią produktów znajdują się chociażby słuchawki czy różnego rodzaju akcesoria związane ze sprzętem audio. Najbardziej znane słuchawki tego producenta to NightHawk.

Zastosowano w niej wiele rozwiązań, które są rzadko spotykane w produktach innych firm, takich jak obudowa z ciekłego drewna czy też bioceluluzowe membrany. Dodatkiem są ergonomiczne elementy, które mają zapewnić klientom komfortowe korzystanie. Firma AudioQuest stara się zaskakiwać nowoczesnymi zastosowaniami różnych elementów, aby jeszcze głębiej przebić się do świadomości odbiorców sprzętów audio. W swojej ofercie AudioQuest ma także liczne przewody o różnorakiej długości, materiale wykonania czy też o innych wtyczkach.

Wśród oferowanych przez firmę akcesoriów można znaleźć chociażby JitterBuga, którego główną funkcją jest filtrowanie wszelkiego rodzaju szumów..

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.