Dobre słuchawki douszne

Smartfony i dołączane w zestawach z nimi słuchawki, to często kompromitująco niska jakość dźwięku. Dla osób, które przykładają do tego czynnika większą wagę, potrzebne są słuchawki o znacznie wyższej klasie, które pozwolą im doznawać przyjemności ze słuchania muzyki. Nawet takie sprzęty jak iPod, specjalnie przeznaczone do tego celu, często oferują słabe słuchawki.

Dlatego warto się zastanowić – jakie dobre słuchawki douszne wybrać? Bardzo szeroką ofertą, pełną interesujących modeli w różnych cenach, ma firma JVC. Jednym z najciekawszych jej pomysłów jest model HA-FX40, szczególnie, że można go nabyć już za niecałe sto złotych. Dają bardzo mocny bas, więc powinny zadowolić nawet wymagających pod tym względem słuchaczy.

Ich minusem jest za to cieniutki kabel, który często ulega uszkodzeniom i wpływa na wytrzymałość sprzętu. Ciekawą propozycją jest także produkt firmy Brainwavz, a mianowicie Alpha. Także można nabyć je w cenie niższej niż 100 złotych.

Cechuje je wyważenie i naturalna jakość przekazu dźwiękowego. W swojej półce cenowej są jednym z liderów i najciekawszych ofert. Swoją muzykalnością wyróżniają się znacząco na tle konkurencji – wrażenie robi przede wszystkim mocny bas.

Słuchawkami dousznymi z wyższej półki są HiFiMAN RE-400. Można je nabyć za około 500 złotych. Pozwalają usłyszeć nawet najbardziej ukryte i delikatne dźwięki, niczym na dobrych głośnikach.

Powinny zadowolić swoją jakością i głębokością dźwięku nawet najbardziej wybrednych użytkowników słuchawek dousznych. Doskonale odtwarzają przede wszystkim wokal..

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.