Głośniki instalacyjne

Głośniki instalacyjne to wciąż mało popularny gadżet, jednak niezwykle przydatny, czy to podczas oglądania filmów, czy umilając słuchanie muzyki. Nad jakimi konkretnymi propozycjami warto się zastanowić, szukając tego typu sprzętu? Ciekawą propozycją, szczególnie pod względem cenowym, jest Monitor Audio CPC 120.

To sprzęt, który możemy kupić za mniej niż 500 złotych, a nie oszukujmy się, że to często główny czynnik decydujący o naszym wyborze i to nie tylko w przypadku głośników instalacyjnych. Zapewnia nam bardzo przestrzenny dźwięk, dzięki czemu czujemy się niemalże jak w imaxxie.

Jego średnia to tylko osiem centymetrów, więc nie powinniśmy mieć problemu, aby znaleźć dla niego miejsce. Plusem są także różne wersje kolorystyczne – biała, złota, chromowana i stalowa, co pozwoli nam dopasować krój, do wystroju pokoju.

Inna godna uwagi pozycja na rynku, to ArtSound MDC650. To co jest w nim szczególnie wyróżniające, to budowa oparta na jednym średnio-niskotonowym głośniku i jednym wysokotonowym głośniku.

Dodatkowym plusem, oprócz wysokiej jakości dźwięku, także przestrzennego, są bardzo dobre złącza do kabli głośnikowych. Cena? Do 400 złotych.

Warto zastanowić się takżę nad Indiana Line RD 260. Co ważne, jest on bardzo atrakcyjny wizualnie – ze swoim srebrnym frontem powinien doskonale sprawdzić się właściwie w każdym salonie, gdzie większość z nas chciałaby go zamontować.

http://www.tophifi.pl/

Kolejnym i dla mnie najważniejszym plusem jest jego bas – nie męczy i doskonale komponuje się z muzyką..

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.