Jaki subwoofer wybrać?

Podczas zakupu zestawu kolumn, równie ważna kwestią, jest wybór subwoofera. Mimo, że najczęściej nie jest on w zestawie, to zazwyczaj i tak musimy koniecznie dokupić, jeśli chcemy w pełni wykorzystać możliwości naszej kolumny. Mało tego, często znalezienie interesującego nas subwoofera, który będzie odpowiednio współpracował z naszym pozostałym sprzętem, zajmuje więcej czasu, niż samo znalezienie wymarzonych kolumn.

Przede wszystkim subwoofer musi być dopasowany pod nasze kolumny i to jest najważniejszy czynnik, który powinien nam przyświecać podczas zakupów. Dodatkowo parametry obu wcześniej wspomnianych sprzętów, musimy dostosować także do amplitunera, który już posiadamy. Głównym parametrem, który koniecznie powinniśmy sprawdzić, jest impedancja znamionowa.

Jednostką, w jakiej jest wyrażana, to ohmy. Zarówno nasze kolumny, jak i subwoofer, muszą zawierać się w przedziale, który jest w stanie zostać obsłużony przez amplituner. Przy zakupie musimy także upewnić się co do mocy wzmacniacza.

To kolejny czynnik, który musi być ściśle dopasowany do amplitunera, aby móc wykorzystać optymalne możliwości naszego sprzętu. Jakie subwoofery są polecane? Często na forach możemy znaleźć przychylne opinie co do Canton your_sub. Jest to sprzęt o mocy 100W, który powinien wesprzeć nawet mocne i kosztowne kolumny.

Bardzo pozytywne recenzje zbiera także Tannoy Ts2.12. W swoim przedziale cenowym uważany jest za jednego z liderów i najbardziej opłacalnych wyborów.

Podczas zakupów warto także przyjrzeć się ofercie firmy Indiana Line, które oferuje subwoofery o wysokiej jakości..

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.