Nowoczesne systemy MusicCast

Wraz z rozwojem bezprzewodowych sieci audio, rozwijają się coraz to nowe pomysły z tym związane. Nie wystarczy już zwykły sprzęt, konkurencja rynkowa zmusza potentatów technologii audio do kombinowania i wymyślania coraz to nowszych i lepszych rozwiązań, które zadowolą konsumentów. W tej kwestii, czyli sieci bezprzewodowej audio, bardzo stara się wrażenie na swoich klientach zrobić Yamaha, która proponuje MusicCast. To innowacyjny produkt, a właściwie system, który pozwala na sterowanie wieloma urządzeniami za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na naszym smartfonie.

Technologia ta zapewnia centralne sterowanie wszystkimi urządzeniami podłączonymi do sieci i będącymi kompatybilnymi z MusicCastem. Aplikacja może być obsługiwana zarówno przez telefon komórkowy, jak i poprzez tablet, czyli dwa najbardziej popularne urządzenia mobilne. Nie ma właściwie znaczenia zainstalowany na nich system – MusicCast obsługuje zarówno androida, iOS czy windows phone. Główną funkcją MusicCasta jest oczywiście odtwarzanie plików audio.

Tym, co wyróżnia system na tle konkurencji jest to, że wszystkie podpięte urządzenia mogą ze sobą współpracować w właściwie nieograniczony sposób. Dzięki temu będzie mogli w sypialni posłuchać radia, mimo że sprzęt ten teoretycznie nie posiada takowej funkcji. Wszystko odbędzie się dzięki wzajemnemu przenikaniu się strumieni i wymienności funkcji sprzętów podłączonych do aplikacji Yamahy. Z łatwością zdecydujemy, co i gdzie chcemy odtwarzać, za pomocą sterowania centralnego.

Kompatybilne urząrzenia MusicCast znajdziesz na : http://www.tophifi.pl/producenci?producent=Yamaha

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.