Bezprzewodowe audio w domu

W dzisiejszych czasach coraz bardziej stara się zminiaturyzować przedmioty codziennego użytku, a do przeszłości należą już długie kable, które plączą się pod nogami. W ten trend wpisuje się także bezprzewodowe audio, które można słuchać w całym domu, nie przejmując się żadnymi przewodami i ograniczoną w ten sposób mobilnością sprzętu. Przykładem takiego urządzenia może być NP8740, inteligentny bezprzewodowy system audio proponowany przez firmę LG.

Dźwięk przez niego odtwarzany to najwyższa jakość i przyjemność dla uszu, co jeszcze szczególnie ważne dla audiofili, którzy potrafią docenić każdą, pojedynczą nutę. System ten może odtwarzać muzykę z najpopularniejszych serwisów muzycznych takich jak spotify czy też deezer. Jednocześnie dzięki opcji multi-room, w każdym pokoju może być odtwarzana inna muzyka, dopasowana do preferencji konkretnego słuchacza.

To doskonały pomysł na prezent rodzinny. Urządzenie bardzo łatwo wyłapuje poprzez połączenie internetowe, jakiej muzyki aktualnie słuchamy i od razu może powitać nas w domu tą samą melodią, którą przed chwilą odtwarzaliśmy na naszym smartfonie. Bardzo popularną, a jednocześnie bardzo tanią opcją, są głośniki bluetooth.

W zależności od tego, na jakiej jakości dźwięku nam zależy, cena wcale nie musi być zbyt wysoka. Często zdarza się też tak, że tego typu głośnik dodawany jest jako gadżet od firm przy przedłużaniu umowy z operatorem telefonicznym. Bez wątpienia zaletą takiego głośniczka jest to, że możemy go wziąć praktycznie w każdą podróż, a jednocześnie łatwo możemy podłączyć go do telefonu czy też włożyć do niego kartę pamięci i szybko znaleźć naszą ulubioną piosenkę.

W doborze sprzętu bezprzwodowego pomogą Ci konsultanci w salonie http://www.tophifi.pl/.

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.