Testy bezprzewodowych urządzeń audio

Kable? To przeszłość. Teraz, w czasach miniaturyzacji i doceniania jak największej mobilności urządzeń, furorę robią głośniki bluetooth. Nie inaczej jest także w przypadku sprzętów audio, które w wersji bezprzewodowej są proponowane przez praktycznie każdego znaczącego producenta sprzętu muzycznego. Przykładem bardzo dobrych bezprzewodowych słuchawek jest Sennheiser i jego model Urbanite XL Wireless.

W porównaniu do wersji z kablem cena różni się o około 250 złotych. Jedynym kablem, którego potrzebujemy, to kabel usb, który pomaga w ładowaniu urządzenia. Jednak nie musimy tego robić zbyt często – słuchawki mogą bez przerwy pracować przez niespełna 30 godzin. Szybko wynajdowane są przez wszelkie urządzenia, więc praca z tymi słuchawkami odbywa się praktycznie błyskawicznie, tuż po włączeniu.

Dźwięk jest dynamiczny, a słuchawki oddają doskonale jego głębię i przestrzeń. Minusem bez wątpienia jest to, że wersja działająca z kablem wydaje się mieć bardziej wyrazisty bas. Małym bajerem, który zmienia sprzęt audio w sieć bezprzewodową, jest Samsung Level Link. Pozwala on przekształcać sprzęty z kablami w sprzęty bezprzewodowe.

Jak? Za pomocą transmitera bluetooth. Minusem bez wątpienia jest jego moc- jeśli mamy większy dom, czy więcej niż dwie kondygnacje, to urządzenia może nie złapać sygnału i nie odtwarzać audio. Jego bateria pozwala na działanie przez około 5 godzin, a ładowania zajmuje około 20 minut, więc pod tym względem jest bardzo dobrze. Biorąc pod uwagę cenę i proponowane udogodnienia, Level Link jest bez wątpienia ofertą wartą rozważenia.

.

wolniartysci.pl © 2020 | Newsphere by AF themes.